O Firmie AMED S.K.A. POLSKA

Firma AMED S.K.A. jest liderem na polskim rynku w zaopatrzeniu gabinetów ginekologiczno-położniczych w sprzęt medyczny jednorazowego użytku. Od ponad 13 lat dostarczamy nasz sprzęt rzetelnie i na czas do przychodni, klinik, szpitali i gabinetów lekarskich, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznych gabinetów ginekologiczno-położniczych, w Polsce, Niemczech i Holandii.

Jednymi z naszych głównych zalet są: ciągłe udoskonalanie naszych usług oraz produktów a także utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami, co pozwala na szybkie reagowanie na ich potrzeby oraz  wymagania pacjentów.

Nasza oferta obejmuje produkty z zakresu takich specjalizacji medycznych jak Ginekologia i Położnictwo, Diagnostyka Niepłodności i Wspomaganie Rozrodu,  Ultrasonografia, Laryngologia i Okulistyka oraz Medycyna Ogólna. Zapewniamy usługę dostawy bezpośrednio pod wskazany adres tzw. “door-to-door”.

Nasze produkty są dedykowane dla lekarzy, którzy  pragną stosować w swojej praktyce produkty bezpieczne i o udowodnionej wysokiej jakości oraz w dobrej cenie.  Przez cały czas staramy się rozszerzać i wzbogacać asortyment o produkty poszukiwane przez naszych Klientów. Zapewniamy w ten sposób kompletną i konkurencyjną ofertę produktową.

Produkty oferowane przez AMED S.K.A.  spełniają wszystkie konieczne wymagania i standardy bezpieczeństwa oraz jakości zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej wg. Dyrektywy 93/42/EWG i 98/79/EWG, Rozporządzenia UE 2017/745 dotyczących wyrobów medycznych, co potwierdzają odpowiednie wpisy do Rejestru Wyrobów Medycznych w Polsce oraz posiadane certyfikaty ISO 9000:2008, ISO 13485:2004 oraz dodatkowo certyfikaty bezpieczeństwa produktu CE.

Nasze motto: AMED – Produkty na których możesz polegać.

Wysoka Jakość, Bezpieczeństwo i Dobra Cena Gwarantowane!

Translate »